Nie mamy najmniejszych wątpliwości – jest dopiero styczeń, ale komiksowa akcja roku już się pojawiła!

W życiu każdej zakochanej pary nadchodzi dzień, gdy czuje ona jednocześnie strach i radość, a buzujące emocje nie pozwalają jej się skupić i normalnie myśleć. To dzień, w którym po raz pierwszy próbuje wypieków firmy Pyszny Ciastuś (drożdżówka: 1,80 zł; pączek bez nadzienia: 1 zł; dżem: 0,50 zł; masło: 0,50 zł; ketchup: 0,20 zł), co sprawia, że jej życie diametralnie się zmienia. Jest też drugi taki dzień. Dzień, w którym dwójka młodych ludzi staje się rodzicami. Do grona matek i ojców, mamuś i tatusiów czy po prostu starych dołączą wkrótce państwo Joanna i Karol Kalinowscy oraz Ewelina i Piotr Nowaccy. Z tej okazji pragniemy złożyć im najserdeczniejsze życzenia i w jakiś sposób wesprzeć ich tym skromnym albumikiem. „Komiksowe Becikowe” to akcja, z której cały dochód zostanie przekazany wyżej wymienionym młodym rodzicom, a dokładniej wyżej wymienionym młodym mamom (bo młodzi ojcowie nie mogą trzymać pieniędzy). Niech dołożą do dziecięcego wózka, łóżeczka albo półrocznego zapasu wypieków firmy Pyszny Ciastuś.  My zaś pokażmy w końcu wszystkim, że plotka jest faktem i komiksy rzeczywiście są dla dzieci.
„Komiksowe Becikowe”
Format B5
48 stron
Cena: 15zł
Album można kupić na naszej stronie! Do czego oczywiście gorąco zachęcamy, bo to nie tylko bardzo fajny komiks, ale też cel szczytny.
Poniżej spis treści, z którego można wyczytać, kto przyłożył rękę do tej zacnej publikacji (m.in. Śledziu, Surpiko, Marek Lachowicz) oraz przykładowe plansze. Klikać w nie po większe rozmiary!