Zgodnie z obietnicą dzisiaj przełożona z niedzieli niespodzianka dotycząca komiksu „Łauma” KRL’a, którego pierwszy rozdział - „Wąż, szeptucha i stary kredens” zaprezentowaliśmy Wam na łamach tego bloga. A teraz przejdźmy do meritum:

Na powyższym obrazku bohaterki komiksu KRL’a wydają się nad czymś intensywnie myśleć. A my chcielibyśmy namówić do intensywnego myślenia również Was. Dlatego proponujemy taką oto zabawę o nieskomplikowanych regułach – znając pierwszy rozdział „Łaumy” wymyślcie dalsze losy bohaterów tego komiksu, przedstawcie swoją wizję dalszego ciągu. 
Najlepszy pomysł – to znaczy po prostu fajny a nie taki, który najbardziej będzie zbliżony do tego co zaplanował KRL - zostanie nagrodzony. A nagroda będzie wyjątkowa. Bo do albumu z dedykacją (który oczywiście zwycięzcy i tak nie ominie) dołączone zostanie coś specjalnego – autor najlepszego pomysłu zostanie uwieczniony na kartach „Łaumy”! To jak KRL wykorzysta podobiznę szczęśliwego zwycięzcy pewnie będzie można negocjować. Pomysły będzie oceniał KRL i my.
Zachęcamy więc do wysyłania maili z propozycjami dalszego ciągu wydarzeń zaprezentowanych w „Wężu, szeptusze i starym kredensie” na adres – szymon(małpa)kultura.com.pl
P.S. No właśnie. Zapomnieliśmy o bardzo ważnej rzeczy. Konkurs trwa do końca maja!