Ufff…
Wreszcie mamy werdykt w naszym dziwnym konkursie na foto z jakimś motywem / komiksem KG.
Przepraszamy, że zajęło nam to tyle czasu, ale bardzo długo opracowywaliśmy metodę głosowania, jaką potem wybraliśmy metodę głosowania na zdjęcia.
Nieważne.
Ważne, że jest werdykt i będą nagrody.
Mamy nadzieję, że satysfakcjonujące.

Zaczynamy od specjalnego wyróżnienia redaktora Holcmana. Czyli zdjęcie, które jemu podobało się najbardziej, ale nie znalazło uznania w oczach pozostałych redaktorów:

Zdjęcie autorstwa Arcza.

A teraz już wyróżnienia regulaminowe. Pierwsza wicemiss to… To raczej całe stadko wicemiss, bo aż 5 zdjęć zdobyło identyczną liczbę punktów. Oto one:

Zdjęcie autorstwa Konrada.

Zdjęcie autorstwa Jerzego.

Zdjęcie autorstwa Przemka.

Zdjęcie nadesłał KRL.

Zdjęcie nadesłał… KRL.

I to była mocna grupa wicemissek. A teraz pora na bezapelacyjnego zwycięzcę. Z największą liczbą punktów zwyciężyło to zdjęcie:

Jego autorem jest Jacek. Gratulacje!

A teraz słowo o nagrodach. Otóż niezależnie od powyższego werdyktu (można się oczywiście z nim kłócić), postanowiliśmy nagrodzić… wszystkich! Każdy kto wziął udział w konkursie otrzyma od nas maila z propozycją nagród do wyboru.

Tymczasem jeszcze raz dziękujemy tak liczny odzew na konkurs. I przepraszamy, że tyle czekaliście na rozstrzygnięcia.

A na koniec jeszcze zdjęcie, które nadesłał stały czytelnik – gitarzysta pewnego bardzo popularnego polskiego zespołu (nagroda specjalna za odgadnięcie jakiego) – ale już po terminie zgłaszania propozycji. Dzięki, Łukasz! Zdjęcie pod tytułem „Poczytaj mi, ojciec”:


(klikać w nie po większe)