Tomek Kuczma właśnie skończył kolorować nowy album z przygodami Człowieka Paroovki i bandy!!! Tym razem nie Grand, ale równie barwnym Gangiem Wąsaczy. To bardzo dobra wiadomość, bo znaczy, że wyrobimy się z jego premierą na łódzki festiwal. A przede wszystkim to dobra wiadomość, bo Tomek, jak zwykle, z zadania wywiązał się fantastycznie:

81925e19455859b0.jpg

Inne kolorowe fragmenty nadchodzącego albumu „Dorysuj mu wąsy” na oficjalnym blogu Człowieka Paroovki. Do oglądania oczywiście bardzo zachęcamy.

A oto, co ma do powiedzenia na temat swojego nowego dzieła Marek Lachowicz:

Znaczną, acz nie dominującą, część komiksu zajmą historie z udziałem Gangu Wąsaczy, a poza tym powróci między innymi niezapomniany Człowiek Grzyb a także wesoły Czopek Piotrek i jego koledzy z grupy artystycznej. Poza krótszymi (2-3 stronicowymi) historyjkami znajdą się w zeszycie też opowieści dłuższe i spora część z nich będzie z sobą powiązana. Albumu podczas lektury nie trzeba będzie obracać, tak jak to było poprzednio. Tym razem to czytelnika obróci po tym jak zetknie się z pokręconymi pomysłami zawartymi w komiksie „Człowiek Paroovka. Dorysuj mu wąsy”.

Czyli zapowiada się kozacko. Marek podobno pracuje też nad OST do komiksu. Jest duża szansa na gwiazdorską obsadę, bo Beata K. z Lublina okazała się wielką fanką Paroovy.